Noderīga informācija

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā strādā balssieraksti.lv?

Izmanto piedāvātos filtrus, lai atrastu visatbilstošāko balsi. Noklausies balss paraugus un veido savu izlasi ar piemērotākajām balsīm. Dalies ar savu izveidoto izlasi ar kolēģiem un sadarbības partneriem! Izvēlies balsi, kuru izmantosi. Ievadi ierunājamo tekstu un rezervē balsi. 

Kā tiek veikta samaksa par pakalpojumu?

Pēc pasūtījuma noformēšanas e-pastā saņemsiet rēķinu. 

Gaidiet, kad ar jums sazināsies mūsu projektu vadītājs un apstiprinās pasūtījuma izpildes detaļas. Kad pasūtījuma apstiprinājums saņemts, tad norēķinieties par pakalpojumu!

Pēc pasūtījuma apstiprinājuma par pakalpojumu norēķināties iespējams ar VISA, MasterCard, American Express un PayPal.

Vai ir iespējams piedalīties balss ieraksta veikšanā?

Jā, ir iespēja pieteikties atrasties klātienē balss ieraksta veikšanas laikā. Visi balss ieraksti tiek veikti “Ierakstu Māja” skaņas studijā Rīgā. Sazinieties ar mums, lai pieteiktos uz balss parauga ierakstu.

Cik ilgā laikā tiek piegādāts gatavs audio fails?

Gatavu audio failu piegādājam līdz 3 darba dienām, ņemot vērā gan balss aktieru pieejamību, gan ierakstu studijas noslogojumu konkrētajā laika periodā. 

Ja ieraksts nepieciešams ātrāk, lūdzu, sazinieties ar projektu vadītāju, un atradīsim risinājumus, kā jums palīdzēt!

Kādā formātā tiek piegādāts audio fails?

Fails noteiktajā termiņā tiek nosūtīts jums vēlamajā formātā, iepriekš vienojoties par tā veidu.

Ko darīt, ja man ir nepieciešami labojumi ierakstā?

Ja vēlaties veikt labojumus iesniegtajā transkriptā, lūdzu, sazinieties ar mūsu projektu vadītāju, un labojumus veiksim bez maksas.

Ja ir nepieciešams pārrakstīt jau ieskaņotu tekstu, rēķinieties ar papildus samaksu par pakalpojumu – pārrakstīšanas samaksas apmērs katram balss aktierim ir atšķirīgs! Lai uzzinātu sīkāk, lūdzu, sazinieties ar mūsu projektu vadītāju. 


Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, sazinaties